Які рішення покращують управління транспортною компанією?

Чи є у вас транспортна компанія, хочете вдосконалити свою поточну організацію роботи та краще керувати щоденними завданнями своїх працівників? Перевірте, як можна покращити функціонування своєї транспортної компанії, щоб не допустити найпоширеніших помилок в управлінні нею та повною мірою використовувати потенціал сучасних телематичних рішень у бізнесі.

Які найпоширеніші проблеми, які стосуються транспортних компаній, і які рішення можна запровадити, щоб попрощатися з ними?

1. Відсутність відповідної стратегії діяльності та встановлених цілей компанії

Управління транспортною компанією вимагає від власників бізнесу вміння дуже добре організовувати свою щоденну роботу та діяльність під тимчасовим тиском. Кожна діяльність повинна бути стратегічно продуманою, що вимагає здійснення відповідної організації роботи в компанії та постановки цілей на основі конкретної бізнес-стратегії.

Одне рішення має значний вплив на роботу декількох працівників всередині компанії і часто вимагає від них величезної прихильності. Однієї помилки працівника чи керівника достатньо, щоб порушити синергію внутрішньої діяльності в компанії. На практиці найчастіше це відбувається через відсутність стратегічної діяльності та їх належне планування.

Чому це так важливо?

Уявіть, що ви раптом отримуєте екстрене замовлення на вантаж від замовника, і одне з транспортних засобів вашого флоту терміново потребує ремонту. Вам потрібно діяти швидко, щоб скоротити час реагування, взяти на себе відповідальність за заміну автомобіля і одночасно перевірити точне місце пошкодження транспортного засобу. На практиці такі ситуації трапляються дуже часто в транспортних компаніях, і відсутність швидкої реакції компанії на запит клієнта збільшує ризик того, що він знайде іншого перевізника. Як швидко реагувати, щоб не втратити роботу, швидко організувати замінний автомобіль, щоб забрати вантаж і спланувати найбільш оптимальний маршрут?

Ви зробите це зручно за допомогою перевіреної та дуже інтуїтивно зрозумілої системи TrustTrack, що працює в режимі реального часу, яка дозволить призначити конкретного водія, щоб забрати вантаж, перевірити маршрут, змінити транспортні засоби та визначити поточне місцезнаходження автомобіля, який потребує ремонту. Це дозволить вирішити більшість проблем, пов’язаних із внутрішньою організацією вашої транспортної компанії, та значно полегшить контроль над усім процесом експедирування. Крім того, ви зможете швидко реагувати на будь-які загрози та швидко вжити відповідних заходів.

Попросіть пропозицію

3. Затримки відповідей на запити клієнтів

Логістична система в транспортних компаніях – це виконання конкретного завдання вчасно відповідно до замовленої замовником послуги, тому вона повинна працювати дійсно ефективно, щоб компанія могла вижити на ринку та розвиватися відповідно до мети та мети. Однією з поширених проблем, що виникає внаслідок поганої організації праці працівників та керівників, є також затримка відповідей на запити клієнтів або несвоєчасна доставка.

Однак є спосіб змінити це. Завдяки TrustTrack ви можете дуже легко мінімізувати проблеми та загрози в щоденній роботі водіїв та, якщо необхідно, направити їх роботу, щоб вони могли брати додаткові навантаження, якщо це можливо; перемикати навантаження на конкретні ділянки маршруту; і навіть усунути будь-які небезпеки, які ви побачите на дорозі, поки водії працюють. Постійний моніторинг маршрутів автопарку компанії, ви можете швидко реагувати та отримати більшу гнучкість у керуванні роботою водіїв.

Крім того, ця програма дозволить вам легко перевірити поведінку водіїв у режимі реального часу та повністю відслідковувати витрату палива автомобілів, що належать до парку автомобілів компанії. Це підвищить її ефективність та зменшить зайві витрати у вашій транспортній компанії. Таке сучасне рішення полегшить ваше планування діяльності всередині компанії та ефективно допоможе уникнути помилок та заощадить багато часу на інші операційні дії.

Попросіть пропозицію

3. Погане управління всередині компанії та відсутність автоматизації

З якими іншими проблемами стикаються транспортні компанії? Це також неправильне управління всередині компанії, що може призвести до затримок доставки, недоліків у замовленнях або занижених витрат на транспортування вантажів до клієнтів. Це також недолік автоматизації, що є однією з найпоширеніших помилок у багатьох транспортних компаніях.

Їх власники часто вважають за краще організовувати документи традиційним, ручним способом, а не використовувати сучасні інструменти для автоматизації офісних процедур, що дозволило б заощадити багато часу. Тож якщо ви дбаєте про оптимізацію робочого часу, не соромтеся та використовуйте сучасні телематичні рішення для автоматизації процедур вашої компанії. Наприклад, ви можете віддалено читати інформацію з тахографів і контролювати працівників, чи відповідають вони правильному режиму робочого часу та відпочинку.

4. Відсутність постійного моніторингу роботи водіїв та моніторингу витрат палива компанії

Ви керуєте транспортною компанією, і однією з ваших послуг є т. Зв спеціальні перевезення та своєчасні доставки? Ви прекрасно знаєте, що в цих випадках кожна хвилина враховується, а затримки можуть піддавати ваших клієнтів величезним простоєм у виробництві та фінансовим збиткам. Ось чому ваш Компанія потребує ефективного рішення для моніторингу маршрутів водіїв та постійного контролю за їхніми працівниками.

Програма TrustTrack допоможе вам, але також і пристрій FM-Tco4 HCV, підключений до цифрового тахографа. Пристрої такого типу постійно контролюють дані та надсилають їх до системи TrustTrack, завдяки якій ви можете отримувати всю інформацію в режимі реального часу без будь-яких обмежень. Програма автоматично аналізує робочий час водіїв, тому ви можете негайно реагувати на всі ситуації. У багатьох транспортних компаніях також є проблемою відсутність GPS-датчиків. Дійсно варто використовувати їх для того, щоб постійно та легко знаходити службові автомобілі, і таким чином мати можливість уникнути проблем, які можуть виникнути раптово.

Ви хочете комфортно та ефективно керувати щоденною роботою водіїв? Ви хочете тримати палець на пульсі та реагувати на будь-які збої, затримки та впроваджувати правильні рішення постійно? Використовуйте для цього програму TrustTrack, яка дозволить вам в режимі реального часу стежити за транспортними засобами, що належать до парку компанії, та дозволить легше керувати автопарком. Отримайте величезні заощадження часу та зробіть свою роботу ефективнішою завдяки спрощеному управлінню.

Платформа TrustTrack і регулярний моніторинг роботи водіїв допоможуть мінімізувати ризик виникнення проблем у компанії

Ви хочете мінімізувати ризик виникнення проблем у вашій транспортній компанії, краще керувати щоденною роботою керівника та працівників? Використовуйте зручну систему TrustTrack, щоб постійно реагувати на всі ситуації у вашій компанії, стежити за роботою водіїв та відпочинком, при цьому ніколи не втрачайте шансу взяти додаткові навантаження на маршрути. Плануйте завдання своїх водіїв щодня та стратегічно, і ви побачите, що такий спосіб управління працівниками матиме позитивний вплив на фінансову та організаційну ситуацію вашої транспортної компанії.

Ви хочете дізнатися більше? Натисніть тут і подивіться пробну версію!

Попросіть пропозицію