TrustTrack: Маршрутизація та завдання

Найкоротший Шлях До Найефективнішої Подорожі

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ВІД ОДНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА

Рішення від компанії Ruptela розроблено на основі відгуків наших клієнтів для підвищення ефективності повсякденної роботи як менеджерів логістики, так і водіїв, збільшуючи швидкість своєчасного прибуття і використання вантажів.

checkmark-icon-small

ВЕБ-ДОДАТОК ДЛЯ ДИСПЕТЧЕРА

Диспетчер може відправляти створені завдання, згенеровані маршрути і повідомлення з веб-платформи Trust Track прямо в додаток для водія. Покращена комунікація доповнюється можливістю відслідковувати хід виконання завдання, отримувати останні дані з тахографа, витрата палива, а також інтегруватися з іншими системами або веб-сервісів.

checkmark-icon-small

ДОДАТОК ДЛЯ ВОДІЯ

Створений додаток для водіїв забезпечує найкращу взаємодію з користувачем – простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє водієві легко переміщатися по отриманим завданням із заздалегідь визначеними маршрутами, оновлювати статус завдань, обмінюватися файлами, фотографіями і повідомленнями з диспетчером.

checkmark-icon-small

ПЛАНШЕТИ З НАБОРОМ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Інтегроване обслуговування включає програмне забезпечення, планшет і постійну підтримку. Ruptela робить акцент на зручність використання і простоті використання, тому обслуговування планшетів з надійним пакетом підключення гарантує, що драйвер не буде відволікатися ззовні і буде використовувати пристрій тільки для робочих завдань.

checkmark-icon-small

ВІДДАЛЕНО ПІДТРИМКА

Ruptela пропонує довгострокове рішення з чудовою підтримкою та постійним розвитком, що означає, що в майбутньому буде доступно більше функцій. Просте ціноутворення дозволяє клієнту економити на додаткових комісіях (додаток для драйверів, підготовка планшета, заміна планшета, підтримка програмного забезпечення планшетів) та легко прогнозувати витрати.

МИ ЗБІЛЬШУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ
ФУНКЦІЙ МАРШРУТИЗАЦІЇ ТА ЗАВДАНЬ
Routing-ikona
ПЛАНУВАННЯ ТА ЗАВДАННЯ

Рішення планування маршруту на галузевому рівні, розроблене для перевезення на великі відстані, допомагає уникнути неефективних та заборонених маршрутів, мінімізувати можливі помилки водія та скоротити бізнес-витрати.

tablet-ikona
ПОВСЯКДЕННЕ ВИКОРИСТАННЯ І НАЛАШТУВАННЯ

Готове рішення, включаючи додаток водія, планшет і підключення для передачі даних, орієнтоване на безперебійну взаємодію між диспетчером та водієм. Вбудована промислова навігація та інші функціональні можливості пропонують комплексний підхід до додатку; Тому, додаток водія зручний та легкий у використанні.

support-paymennt
ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЧЕРЕЗ ВІДДАЛЕНУ ПІДТРИМКУ

Функціональні можливості віддаленої підтримки, постійні оновлення системи і онлайн-адміністрування дозволяють легко вирішувати проблеми що виникають і оперативно виконувати необхідні оновлення.