TrustTrack: Маршрутизація та завдання

Найкоротший Шлях До Найефективнішої Подорожі

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ВІД ОДНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА

Рішення від компанії Ruptela розроблено на основі відгуків наших клієнтів для підвищення ефективності повсякденної роботи як менеджерів логістики, так і водіїв, збільшуючи швидкість своєчасного прибуття і використання вантажів.

checkmark-icon-small

ВЕБ-ДОДАТОК ДЛЯ ДИСПЕТЧЕРА

Диспетчер може відправляти створені завдання, згенеровані маршрути і повідомлення з веб-платформи Trust Track прямо в додаток для водія. Покращена комунікація доповнюється можливістю відслідковувати хід виконання завдання, отримувати останні дані з тахографа, витрата палива, а також інтегруватися з іншими системами або веб-сервісів.

checkmark-icon-small

ДОДАТОК ДЛЯ ВОДІЯ

Створений додаток для водіїв забезпечує найкращу взаємодію з користувачем – простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє водієві легко переміщатися по отриманим завданням із заздалегідь визначеними маршрутами, оновлювати статус завдань, обмінюватися файлами, фотографіями і повідомленнями з диспетчером.

checkmark-icon-small

ПЛАНШЕТИ З НАБОРОМ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Інтегроване обслуговування включає програмне забезпечення, планшет і постійну підтримку. Ruptela робить акцент на зручність використання і простоті використання, тому обслуговування планшетів з надійним пакетом підключення гарантує, що драйвер не буде відволікатися ззовні і буде використовувати пристрій тільки для робочих завдань.

checkmark-icon-small

ВІДДАЛЕНО ПІДТРИМКА

Ruptela пропонує довгострокове рішення з чудовою підтримкою та постійним розвитком, що означає, що в майбутньому буде доступно більше функцій. Просте ціноутворення дозволяє клієнту економити на додаткових комісіях (додаток для драйверів, підготовка планшета, заміна планшета, підтримка програмного забезпечення планшетів) та легко прогнозувати витрати.