Моніторинг та контроль палива

Відстежуйте рівень палива та запобігайте його крадіжкам.

Витрати на паливо можуть становити до третини всіх витрат на утримання автопарку. Точна система контролю витрати палива — це один з найважливіших інструментів, які дозволяють знизити експлуатаційні витрати та підвищити продуктивність:

  • інформація про рівень і витрату палива
  • контролювання паливного баку
  • захист від крадіжки палива
  • звіти, аналіз і повідомлення
Truck fuel tank

Контролювання паливного баку

Ви можете перевірити, де, коли і скільки палива залито в бак. Це гарантує, що все куплене паливо було використане правильно. Ви можете оцінювати водіїв і ТЗ за витратою палива, а також перевіряти фактичне споживання палива для транспортних засобів.

Station Black
Low Fuel Black

Захист від крадіжки палива

Ви можете дізнатися, де паливо зливається з бака, коли і скільки, завдяки повідомленням, відправленим у режимі реального часу. Паливний модуль допоможе вам визначити випадки крадіжки палива: раптове падіння рівня палива на графіку витрати палива вказує на можливу крадіжку.

Звіти та повідомлення

Отримуйте детальні звіти про рівень і витрату палива. Ці звіти дозволяють перевірити: загальний обсяг використаного палива, рівень палива на початку і в кінці шляху, середню витрату палива, випадки заправки та зливу палива та багато іншого. У будь-якому випадку зливу палива Ви отримаєте миттєве повідомлення в системі, за допомогою СМС або електронною поштою.

Report Black

Дані про паливо

Пристрій моніторингу GPS отримує дані про рівень і витрату палива з бортового комп’ютера (CANbus) або з датчика рівня палива, встановленого всередині бака. Ці дані відправляються на платформу TrustTrack, де керуючий автопарком може їх переглядати і аналізувати.

Запитайте пропозицію

  • Hidden