Безпека транспортного засобу та вантажу

Ви можете застосувати додатковий захист транспортного засобу та причепа. Покращіть захист вантажу, водія, транспортного засобу та причепа.

  • Моніторинг температури
  • Дистанційне блокування запалювання
  • Моніторинг стану дверей
  • Інші рішення в області безпеки
Refrigerated trailer 1

Моніторинг температури

Здійснюйте моніторинг температури вантажу та отримуйте повідомлення в разі відхилень.

Дані про температуру знімаються безпосередньо з напівпричепів-рефрижераторів або з додатково встановлених датчиків температури. У разі зміни температури вантажу повідомлення відправляються різними каналами, що дозволяє вживати превентивних заходів.

Ви можете перевіряти температуру вантажу в режимі реального часу і генерувати звіти з урахуванням змін температури.

Temperature limitation
Ignition blocking 1

Дистанційне блокування запалювання

Захист транспортного засобу від несанкціонованого використання або крадіжки завдяки дистанційному блокуванню запалювання.

Реле блокування двигуна, встановлене в транспортному засобі, дозволяє дистанційно блокувати запалювання або запустити двигун тільки після ідентифікації водія.

Завдяки цьому транспортний засіб може використовувати тільки уповноважений працівник, який підтвердить свою особу за допомогою карти RDID або ключа Ibutton.

Можна заблокувати запалювання, якщо транспортний засіб раніше залишає певне місце — місто, країну, будівельний майданчик або інше місце.

Моніторинг стану дверей

Ви будете отримувати інформацію, коли відкриваються і закриваються двері причепа.

Датчики дверей, встановлені в напівпричепі, дозволяють дізнатися, коли і де відкрили і закрили двері напівпричепа. Вантаж захищений завдяки тому, що у разі відкриття дверей відправляються повідомлення електронної пошти, СМС або системні оповіщення для водія або керівника перевезень.

Повідомлення можуть відправлятися відповідно до ваших налаштувань, наприклад якщо двері відкриваються в певний час або в певному місці.

Trailer-door

Більше рішень в області безпеки

Дізнайтеся про інші рішення для безпеки автомобіля, вантажу та водія.

Призначення напівпричепа

Ви можете перевірити, для якого автомобіля призначений напівпричеп. Також ви можете відстежувати випадки приєднання і від’єднання напівпричепа.

Сигнальна кнопка

У разі небезпеки водій може швидко повідомити керуючих осіб про подію.

Сигнальна система

Додаткова сигнальна система захищає вантаж, сповіщаючи водія звуковим сигналом і відправляючи повідомлення керуючій особі.

Виявлення алкоголю

Ця функція блокує запуск транспортного засобу, якщо водій перебуває під впливом алкоголю. Вона також інформує керуючого про це порушення.

Оповіщення про перекидання транспортного засобу

Ви можете отримувати повідомлення в разі перекидання автомобіля або причепа.

Датчик втоми

Датчик втоми визначає рівень втоми водія і попереджає його звуковим сигналом, щоб не заснув. Також може робити знімки і пересилати їх керуючим особам.

Вдосконалена система допомоги водієві

Mobileye — вдосконалена система допомоги водієві — використовує датчик штучного зору для перевірки дороги перед транспортним засобом і попередження водія звуковими і візуальними сигналами у разі виявлення небезпеки.

Геозони

Ви можете отримувати повідомлення, якщо транспортний засіб раніше залишає вказаний район (місто, країну, будівельний майданчик, гараж тощо).

Security solution

Запитайте пропозицію

  • Hidden