Дистанційне зчитування тахографа

Комплексне рішення для обслуговування цифрових тахографів і управління часом водіїв відповідно до норм Європейського Союзу.

Час роботи водіїв під контролем

Недотримання часу водіння і відпочинку може призвести до високих штрафів, примусової перерви в діяльності підприємства або навіть до втрати ліцензії. Незважаючи на те що водії і директор автопарку ознайомлені з Європейським розпорядженням (WE) № 561/2006, такі порушення все ще часто відбуваються.

 

Автоматичне завантаження файлів з тахографа і карти водія (.DDD, .tgd, .v1b).

Аналіз часу дозволяє управляти часом роботи, водіння і відпочинку водіїв.

Передання даних на інші сервери та інтегровані пристрої завдяки API.

Робота з інтелектуальними тахографами (VDO і Stoneridge).

Дистанційне завантаження даних з тахографа

Дистанційне завантаження цифрових файлів з тахографа і карти водія. Швидке, просте і безпомилкове управління файлами тахографа.


Автоматичне завантаження файлів з тахографа на основі індивідуально створеного та адаптованого до потреб розкладу. Файли можна завантажувати окремо для транспортних засобів і для водіїв, для груп транспортних засобів або груп водіїв одночасно, а також з даними з обох карт. Можна також отримати додаткові дані з тахографів (несправності і події, дані про швидкість, технічні дані).

Файли з тахографа та файли карти водія завантажуються у форматі .DDD або в форматах: .tgd i .v1b, які є обов’язковими у Франції та Іспанії.

  • Дистанційне завантаження цифрових файлів з тахографа і карти водія
  • Автоматичне завантаження на основі індивідуального адаптованого розкладу
  • Завантаження, додавання та керування файлами
  • Виявлення водія і автоматичне призначення на підставі карти водія

Файли з тахографа також можна автоматично переносити на інші сервери FTP. Завдяки цьому можна легко передавати файли для зовнішнього аналізу.