Як покращити логістику компанії під час COVID-19?

Рішення, які потрібно впровадити для вдосконалення логістики компанії під час COVID-19

Пандемія коронавірусу зумовила необхідність різких змін, серед іншого, у щоденній організації роботи працівників у багатьох логістичних компаніях. Підприємства логістичної галузі зазнають наслідків кризи; через необхідність функціонування вони повинні ефективніше охоплювати клієнтів із вантажами та постійно шукають рішення, які покращать їх роботу.

Як боротися з цими невизначеними часом? Уявіть, що ви хочете дистанційно контролювати роботу своїх працівників і отримувати від них інформацію про хід роботи. Щоб зробити це можливим, ви можете використовувати систему TrustTrack, щоб мати можливість негайно реагувати, коли певна ситуація цього вимагає, і змінювати, наприклад, завдання для вибраного водія, приймати додаткове навантаження або попередити його, коли машина знаходиться в поганому технічному стані.

Полегшення в таких ситуаціях – це сучасні розумні рішення з використанням телематики, з якими варто ознайомитися. Сюди входять, серед іншого, платформа TrustTrack для управління роботою водіїв, GPS-моніторинг та зчитувач карток компанії, які дозволяють дистанційно читати тахографи та картки водіїв. Це інструменти, які допомагають ефективніше планувати роботу працівників та оптимізувати маршрути подорожей, щоб заощадити пальне компанії та пройдений кілометр.

Чи доставляєте ви товари, і ваші клієнти хочуть отримувати, наприклад, ліки, якнайшвидше? Використовуйте сучасні засоби телематики, щоб регулярно інформувати замовника про історію подорожі та надавати йому посилання для відстеження транспортного засобу в режимі реального часу та перевірки інформації про точний пробіг транспортного засобу. І якщо вам дуже важливо швидко отримувати віддалені звіти та точні місця розташування автомобілів, що належать вашому автопарку, тоді просто скористайтеся послугою GPS-моніторингу.Додатковою перевагою є можливість зчитування інших даних з бортового комп’ютера CANBus за допомогою порту OBD II. З іншого боку, датчики, розташовані у вантажному просторі, полегшать, наприклад, моніторинг відповідної температури транспортованих ліків.

Попросіть пропозицію

Як покращити логістику транспортної компанії під час COVID-19?

1. Регулярно перевіряйте працездатність парку завдяки сучасній платформі TrustTrack для спеціальних завдань та більш ефективно отримуйте звіти про технічний стан автомобілів.

Як працює система TrustTrack? Це багатофункціональна і сучасна платформа, яка допоможе вам управляти своїм автопарком у режимі реального часу без необхідності безпосереднього контакту з водіями. Найбільша перевага використання системи TrustTrack полягає в тому, що ви можете відслідковувати роботу водіїв та гусеничних транспортних засобів повністю віддаленим способом, що під час епідемії є безпечним, зручним та не піддає вас чи вашим працівникам ризику зараження коронавірусом. Однак, завдяки готовим аналізам з платформи TrustTrack, ви зможете легко оцінити, які вдосконалення ви можете зробити для парку вашої компанії для підвищення її ефективності.

Це вдосконалена система, яку ви також можете розглядати як додаткову підтримку попередження водіїв про несправності, технічний стан та можливі загрози. Під час подорожі система TrustTrack стежить за технічним станом транспортних засобів та у випадку виявлення загроз вона негайно повідомить вас про це. За допомогою цієї функції та звітів ви можете негайно вжити конкретних заходів та підвищити безпеку своїх водіїв.

2. Простіше керувати віддаленою командою водіїв та організувати їх роботу

Завдяки цій системі ви можете адаптувати графік до режиму роботи водіїв, щоб переконатися, що кожен з них дотримується правильного часу роботи та відпочинку відповідно до закону. Крім того, це дозволить вам легко керувати підвищеним ризиком втоми водія. Контроль працівників у цьому відношенні необхідний, тому що ви можете легко переконатися, що ваша поведінка не наражає вашу компанію на додаткові фінансові витрати у вигляді штрафних санкцій за недотримання законних положень. Це теж чудовий спосіб покращити безпеку працівників під час щоденних обов’язків.

Система лояльності, впроваджена у вашій компанії, серед інших, дотримується принципів екологічного водіння, підвищить мотивацію водіїв зробити кожен пройдений кілометр більш свідомим та не піклуючись про навколишнє середовище, що позитивно вплине на економію пального компанії. Швидке завантаження даних із системи означає, що ви можете контролювати, чи ваші водії дотримуються правил економного подорожі відповідно до ідеї еко-водіння.

Яке ще рішення реалізувати в компанії? Варто використовувати інтуїтивний моніторинг легких комерційних транспортних засобів, який зчитує дані виробника з бортового комп’ютера CANbus завдяки порту OBD II. Що ви отримуєте від цього?

Можливість контролювати витрату палива транспортного засобу, перевірити точне положення автомобіля або перевірити, чи немає у вашому автомобілі заторів, чи сталася аварія. Завдяки цьому ви знаєте, що доставите товари свого клієнта вчасно.

Попросіть пропозицію

А за допомогою додаткових датчиків температури та відкриття вантажного простору ви маєте можливість регулярно перевіряти температуру перевезених вантажів, наприклад, ліків, медичних матеріалів, які ваші працівники доставляють клієнтам.

Ви транспортуєте товари, які потребують конкретних температурних умов зберігання? Якщо ви транспортуєте товари, наприклад, фармацевтичні або медичні компанії, то така система допоможе вам відстежувати рівень відповідної температури вантажу та виявляти будь-які порушення. Це також дуже хороше і корисне рішення для вас, якщо ви транспортуєте їжу, яка потребує безпечного зберігання при відповідних температурах. Легко контролюйте температуру навантаження та отримуйте сповіщення у разі будь-яких змін.

3. Безкоштовно завантажуйте важливі дані з тахографів

Найбільша перевага використання системи TrustTrack полягає в тому, що ви можете завантажувати найважливіші дані для своєї компанії з тахографів автомобільних автомобілів та карток водіїв повністю безпечним, тобто безконтактним способом. Таким чином, ви знижуєте ризик коронавірусної інфекції. З іншого боку, ви можете швидко реагувати на будь-які загрози, пов’язані з доставкою товару покупцям, і налаштувати роботу водіїв, щоб уникнути затримок.

Використання сучасної платформи TrustTrack полегшує прийняття додаткових навантажень, зберігаючи всі запобіжні заходи, якщо це можливо. Ви можете легко змінити завдання, призначені даному працівникові, щоб також оптимізувати його маршрут таким чином, щоб він міг прийняти додаткове замовлення. Наша система дуже гнучка, тому багато власників компаній транспортної галузі сприяють швидкій реакції на раптові зміни і допомагають адаптуватися до них.

4. Спосіб захисту компанії від фінансових втрат та підвищення безпеки

Використання системи TrustTrack – це також надійний спосіб стриманого та регулярного контролю рівня палива в автомобілях компанії за допомогою пристроїв GPS-моніторингу, які завантажують дані з бортових комп’ютерів або зондів палива, встановлених всередині бака.

Використовуючи нашу систему, ви можете легко перевірити, чи справді ваші співробітники використовують пальне компанії за призначенням і чи не використовують його у приватних цілях. У разі викрадення пального компанії ви легко і швидко виявите нерівності в конкретному автомобілі, і зможете негайно реагувати. Яким способом З інформацією про точне місцезнаходження та стан транспортного засобу в режимі реального часу, що допоможе вам негайно його знайти та зменшити фінансові втрати в компанії.

Попросіть пропозицію

Крім того, аналіз контролю пального буде сприяти детальні звіти про рівень споживання палива у ваших автомобілях компанії. Посилання про місцезнаходження автомобіля компанії може бути надано клієнтам за потребою.

Сучасні телематичні рішення, що використовуються в нашій системі, дозволяють легко керувати технічним обслуговуванням автомобіля. Якщо ви отримаєте інформацію від системи про поганий технічний стан вашого автомобіля, ви можете негайно запобігти можливим загрозам та підвищити рівень безпеки працівників.

Сучасні рішення як спосіб поліпшити роботу в логістиці

Якщо вашим пріоритетом у компанії є підвищення безпеки працівників та реагування на постійні зміни в компанії, спричинені пандемією віддалено, тоді варто використовувати наші телематичні рішення: система TrustTrack, GPS-моніторинг, датчик витрати палива та дистанційне зчитування.

Ви хочете дізнатися більше? Натисніть тут і подивіться пробну версію!

Попросіть пропозицію