Політика конфіденційності

Політика конфіденційності даних ТОВ «РУПТЕЛА Україна».

Ця політика поширюється на всі персональні дані, отримані від вас або зібрані та оброблені через веб-сайт

ТОВ «РУПТЕЛА Україна» (далі Руптела) www.ruptela.ua.

Руптела поважає вашу конфіденційність, захищаючи особисті дані, які ви надаєте та збираєте нами, у спосіб, визначений у цій політиці конфіденційності. У цій політиці конфіденційності ми пояснюємо, чому ми збираємо ваші персональні дані та як ми їх використовуємо.

Живий дзвінок

Для того, щоб відповісти на ваші запити, ми використовуємо та обробляємо ваші дані (електронна адреса, вміст повідомлення) на основі вашої згоди, вираженої шляхом заповнення ваших особистих даних на веб-сайті www.ruptela.ua під заголовком «Чат в прямому ефірі».

Отримання пропозицій  

Ваші дані (ім’я, прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону, назва компанії, зміст запиту), щоб отримати пропозицію щодо ваших запитів, які ми використовуємо та обробляємо на основі вашої згоди, виражені заповненням ваших персональних даних на веб-сайті www.ruptela. pl під заголовком “Отримання пропозиції”.

Особисті дані кандидата

Кандидати можуть надіслати нам свої резюме безпосередньо електронною поштою, через портали роботи або через форму на веб-сайті www.ruptela.lt (стовпець «Кар’єра») (в якій вони повинні вказати своє ім’я, прізвище, адресу електронної пошти). електронною поштою, додайте резюме, супровідний лист та вкажіть обрану вами посаду).

Особисті дані кандидатів обробляються з метою забезпечення можливості підбору кандидатів на конкретну посаду. Обробка персональних даних кандидатів відбувається за їх згодою.У рамках набору кандидатів ми готуємо лише особисті дані, що стосуються кваліфікації, професійних навичок та предметних особливостей. Ми не збираємо та не використовуємо конфіденційні персональні дані кандидатів.

Період зберігання даних

Ми обробляємо та зберігаємо ваші персональні дані не довше, ніж це необхідно для досягнення цілей, що містяться в цій політиці конфіденційності.У рамках підготовки відповіді на запити ваші особисті дані зберігаються не довше 3 років.Особисті дані кандидатів зберігаються протягом 24 місяців з моменту закінчення процесу прийому на роботу. Кандидати мають право видалити свої персональні дані та реалізувати інші свої права відповідно до цієї політики конфіденційності.

Передача даних

Ми можемо передавати ваші персональні дані для обробки третім особам, які допомагають нам в управлінні нашим веб-сайтом та захищають дані, що містяться на ньому. Такі особи можуть бути постачальниками програмного забезпечення для персональних баз даних, постачальників послуг з адміністрування баз даних, постачальників послуг хмарних служб тощо.

Крім того, ваші особисті дані можуть надаватися урядовим органам чи судовим Ми можемо передавати ваші персональні дані для обробки третім особам, які допомагають нам в управлінні нашим веб-сайтом та захищають дані, що містяться на ньому.

Такі особи можуть бути постачальниками програмного забезпечення для персональних баз даних, постачальників послуг з адміністрування баз даних, постачальників послуг хмарних служб тощо. Крім того, ваші особисті дані можуть надаватися урядовим органам чи судовим установам, наприклад, поліції чи контролюючим органам, але лише за їх бажанням і лише коли це робиться відповідно до положень цього Закону або для забезпечення захисту наших прав або безпеки наших клієнтів, службовців та ресурсів.

Наслідки відмови у наданні даних

Ви маєте право відмовитись у наданні своїх персональних даних, однак для досягнення цілей, визначених у цій політиці конфіденційності, необхідна передача ваших персональних даних, тому, якщо ви Ви маєте право відмовитись у наданні своїх персональних даних, однак для досягнення цілей, визначених у цій політиці конфіденційності, необхідна передача ваших персональних даних, тому, якщо ви відмовитесь надавати дані, Руптела може не мати змоги досягти певних цілей.

Захист даних

У процесі обробки даних ми дотримуємось вимог щодо безпеки та обробки даних, що випливають із Закону про правовий захист персональних даних Литовської Республіки та Загального регламенту щодо захисту даних Європейського Союзу.

Руптела вживає відповідних технічних та організаційних заходів для забезпечення захисту всіх оброблюваних персональних даних від випадкового чи незаконного знищення, випадкової втрати, перетворення, несанкціонованого розкриття чи розкриття Руптела вживає відповідних технічних та організаційних заходів для забезпечення захисту всіх оброблюваних персональних даних від випадкового чи незаконного знищення, випадкової втрати, перетворення, несанкціонованого розкриття чи розкриття та проти будь-яких інших неправомірних форм обробки даних.

Ваші права

Ви маєте такі права, пов’язані з вашими персональними даними:

• право вимагати доступу Руптела до даних з метою їх читання, внесення виправлень або видалень, а також обмеження на обробку даних;

• право відмовити в згоді на обробку даних;• право на отримання ваших даних у систематизованій, загальновживаній формі, що легко читається на комп’ютері (право на портативність даних);

• право відкликати згоду;

• право подати скаргу до Державної інспекції захисту даних.

Ви маєте право користуватися цими правами, зв’язавшись з Руптела електронною поштою [email protected] або поштою на адресу UAB “Ruptela”, Perkūnkiemo g. 6, LT-12130, Vilnius, Lietuva.

Застосування та зміни

Ця політика конфіденційності набуває чинності з 27 квітня 2018 року.

У разі змін до цієї політики конфіденційності ми опублікуємо оновлену версію на нашому веб-сайті www.ruptela.ua.

Зміни та / або доповнення до політики конфіденційності набувають чинності з моменту їх публікації на веб-сайті.