Про нас

Компанія Ruptela — це компанія, яка працює в сфері телематики. Ми пропонуємо рішення з управління автопарком і моніторингу GPS.

Ми амбітні, зосереджені на клієнтах і швидко розвиваємося. Наше бачення — знайти себе до 2022 році у гроні Toп-40 світових компаній, які працюють у галузі телематичних рішень для транспорту.

Ми амбітні, зосереджені на клієнтах і швидко розвиваємося.

Ruptela Transport

Наше бачення — знайти себе до 2022 році у гроні Toп-40 світових компаній, які працюють у галузі телематичних рішень для транспорту.

Свою діяльність ми почали в 2007 р., коли Andrius Rupšys заснував компанію «Руптела» (Ruptela).

Ми починали як команда з трьох осіб, а сьогодні в нашій компанії працюють 220 осіб. З локальної компанії ми розвинулися на міжнародну компанію, яка має клієнтів у 127 країнах.

Зараз ми розробляємо, проектуємо та виробляємо обладнання, прошивку та програми для управління автопарком і моніторингу GPS. Ми пропонуємо готові для використання телематичні рішення.

Наша місія — допомагати компаніям скорочувати витрати, економити час і підвищувати свою ефективність завдяки зручним у використанні інтегрованим телематичним рішенням, пропонованим у всьому світі.

Наші цінності — це відвага, турбота та еволюція.

Ми прагнемо надавати продукти, рішення та послуги тільки найвищої якості. Ми працюємо відповідно до системи управління якістю ISO 9001:2015, визнаної в світі як провідний міжнародний стандарт якості (див. сертифікат ISO 9001:2015).