Планування маршруту та завдання – з TrustTrack це просто!

У вашій компанії стає все більше замовлень, і все складніше логічно призначати їх водіям та транспортним засобам? А від думки про розрахунок маршрутів, враховуючи всі рекомендації щодо вантажу, болить голова? Розслабтеся – переконайтеся, як легко це стає завдяки TrustTrack.

TrustTrack – це професійна та проста у використанні система для контролю за завданнями та розрахунку маршрутів для водіїв транспортних компаній. Завдяки їй диспетчер та клієнти компанії мають постійне розуміння процесу перевезення вантажу, а водії не бояться небажаних сюрпризів на дорозі.

Швидке та просте планування маршруту

TrustTrack складається з двох основних елементів, які можна розширити за допомогою додаткових модулів. Перший елемент – це основне програмне забезпечення, встановлене на комп’ютерах у офісі транспортної компанії та поєднане з усіма автомобілями парку. Другим елементом є програма для водіїв, доступна для смартфонів і планшетів, яку можна безкоштовно завантажити з Google Play та Apple Store.

Магія починається, коли ми запускаємо TrustTrack на комп’ютері в офісі компанії. Щоб створити нове завдання, призначити його водієві та вказати відповідний маршрут, нам потрібно ввести деякі основні дані. Ми починаємо з вказівки місця старту, пункту доставки та всіх точок, які водій має відвідати по дорозі (не хвилюйтеся, ви також можете додати їх пізніше, навіть під час виконання завдання). Також важливо ввести дату доставки – на основі неї система автоматично розрахує маршрути, які вона буде відображати на карті, і запропонує, коли водій повинен виїхати на дорогу.

UA BANNER

Варто зазначити, що у випадку перевезень, які мають здійснювати великі вантажівки, ми маємо в своєму розпорядженні більше можливостей, які варто використати для полегшення роботи водія. Додаючи завдання, ми можемо вибрати, який тип транспортного засобу йому призначений – легкий вантажний автомобіль або велика вантажівка. Якщо ми вирішимо вибрати невеликий фургон, система швидко запропонує нам 3 маршрути, розраховані на Google Maps. Кожен із них супроводжується основними даними: загальна відстань та час. Ми також можемо вказати, яких доріг ми хочемо уникати: платні дороги, поромні переправи та тунелі. Кожен з них можна редагувати, і після вибору одного з них він буде надісланий до програми водія.

Ніщо не здивує водія вантажівки

Якщо ми вибираємо вантажівку, у нас є більше опцій. Звичайно, основи залишаються незмінними – знаючи дату доставки, початкову і кінцеву точки маршруту, TrustTrack сформує найкращий з можливих маршрутів, але в цьому випадку використає вантажні карти HERE Maps, які більше підходять для цього типу транспортного засобу. Але ми можемо вказати кілька інших атрибутів великих вантажних перевезень, і система враховуватиме їх при побудові маршруту.

Перш за все, ми можемо вказати параметри самого транспортного засобу – його довжину, ширину, висоту, вагу, вагу на вісь та кількість причепів. Цього достатньо, щоб TrustTrack розробив маршрут, який дозволить уникнути доріг, недоступних для вашої вантажівки, наприклад проїзди під низькими шляхопроводами або доріг з певною допустимою масою транспортного засобу. Далі ми також можемо вказати, який тип розрахунку маршруту ми хочемо. TrustTrack дозволяє нам вибрати найшвидший або більш збалансований маршрут, беручи до уваги найкращий баланс між довжиною маршруту та його часом.

За бажанням, система також використовуватиме інформацію про дорожній рух у режимі реального часу. Тут ми також можемо визначити, чи уникати платних доріг, поромних переправ, тунелів, а також додатково різких поворотів, які можуть перетворитися на кошмар для водіїв вантажівок з довгими причепами, а отже суттєво впливати на час доставки та робочий час самих водіїв.

UA BANNER

Всі перераховані вище варіанти безцінні, особливо коли водіям доводиться долати великі відстані дорогами, яких вони не знають. Завдяки оптимальному плануванню маршруту весь транспортний процес буде швидким та простим. Водіїв не здивують навіть непередбачувані пробки, спричинені випадковими аваріями – їх виникнення враховується в розрахунках, і кожен маршрут можна будь-коли редагувати з бази даних (що також дозволяє за потреби відвідати кілька пунктів прийому та доставки під час однієї поїздки). Однак, якщо ми хочемо, щоб водій з якихось причин рухався суворо визначеним маршрутом, незалежно від його курсу та подій на шляху, ми також можемо скористатися цією опцією.

Якщо говорити про водіїв: TrustTrack було створено, серед іншого, для того, щоб максимально спростити їх роботу та змусити їх безпечно та своєчасно виконувати свої завдання. Завдяки плануванню маршруту та призначенню завдань їм більше не доведеться турбуватися про вибір правильних маршрутів та уникнення можливих перешкод. Більше того, при призначенні завдань TrustTrack також враховує їх робочий час та необхідний, передбачений законом час відпочинку. Він також знає, чи експлуатується дана вантажівка одним або двома водіями.

Для того, щоб розрахувати маршрут, який найкраще відповідає потребам клієнта, TrustTrack  може врахувати тип вантажу. У системі ми можемо вказати, чи має вантаж статус небезпечного матеріалу (ADR) та яка його специфічна природа: чи це газ, вибухові, радіоактивні, їдкі, легкозаймисті, отруйні, органічні речовини тощо. Система також може розрізняти тунель категорії від В до Е. Завдяки цьому водій не натрапить на ділянку дороги, яку він не може законно використовувати з цим видом вантажу. Побудований таким чином маршрут відповідатиме всім рекомендаціям як для транспортного засобу, так і для вантажу. Також варто поглянути на опцію “дотримуватися маршруту”, маркування якої направлятиме водія точно за вказаним маршрутом. Обраний шлях буде автоматично модифікований у системі лише тоді, коли він буде непрохідним.

Водій на зв’язку

Створене таким чином завдання може бути доповнене додатковими примітками і призначене певному водію. Їх дані можна ввести в систему заздалегідь (а потім просто вибрати зі списку), або під час призначення завдань. Водій отримає повну інформацію про завдання із примітками у своєму мобільному додатку. Для цього необхідно створити обліковий запис для водіїв з основної програми. Для входу їм потрібні основні дані: ідентифікатор клієнта, логін та пароль. У додатку водій зможе побачити всі дані про маршрут, а також повідомити про завершення наступних етапів, позначивши їх у системі. Завдяки цьому, диспетчер у офісі в будь-який час матиме інформацію про хід маршруту (окремі точки на карті стануть зеленими).

Додаток також дозволяє водію спілкуватися з офісом за допомогою вбудованого комунікатора та надсилати файли розміром до 3 Мб. Це дуже корисно, наприклад, при обміні основними документами. Додаток водія постійно контактує із системою TrustTrack. Це полегшує зміну завдань під час їх виконання. Якщо після того, як водій вирушив на маршрут, виявиться, що маршрут доведеться змінити, щоб відвідати ще одну точку, просто скорегуйте маршрут в системі, перетягнувши його на карті до певного місця або додайте точки на маршруті у вигляді адреси. Водій буде автоматично проінформований про зміни та отримає повний пакет оновлених даних.

Створення та призначення завдань водіям у системі TrustTrack займає лише кілька хвилин і є надзвичайно простим – насправді достатньо базових навичок роботи з комп’ютером. У цього рішення є багато переваг. Перш за все, завдяки використанню постійно оновлюваної інформації GPS, створений маршрут є точним, і водії не зіткнуться з несподіваними обмеженнями. Вам більше не потрібно знати точні дороги Європи чи світу – TrustTrack використовує перевірені рішення карт HERE Maps, які містять дані про всі дороги. Це рішення також цінують водії. Мобільний додаток простий у використанні і не відволікає увагу під час руху, і в той же час дає їм негайний огляд всієї необхідної інформації.

Та TrustTrack може робити набагато більше. Завдяки додатковим модулям, встановленим в кабіні водія, паливному баку або вантажному відділенні, отримуєте доступ до цілого ряду даних, таких як температура в морозильній камері, рівень палива або стиль водіння. Завдяки TrustTrack вам не доведеться турбуватися про обмін даними про місцезнаходження в системі SENT для перевезення алкоголю, тютюну або медикаментів. Також надзвичайно просто віддалено зчитувати дані з тахографа, що дозволить контролювати можливі правопорушення, а отже керувати робочим часом водіїв. Іншими словами, складним комплексом процесів транспортної компанії можна легко та ефективно керувати за допомогою одного рішення – TrustTrack.

UA BANNER