Де мій товар, тобто відстеження транспортних засобів та вантажів

Немає нічого більш цінного, ні для транспортної компанії, ні для її клієнтів, ніж певна інформація. Одне з найважливіших, яке ви можете мати у транспортній галузі, – це те, що відбувається з вантажем на даний момент. Завдяки GPS-відстеженню кожен сайт може мати попередній перегляд транспорту в режимі реального часу. Але касовий апарат компанії також може відчути позитивні наслідки системи.

Чи знаєте ви таке відчуття, купуючи щось в інтернет-магазині і протягом наступних днів ви вручну перевіряєте стан посилки на веб-сайті кур’єра, звідки ви зможете лише дізнатися, що посилка на шляху? Зважаючи на недавнє збільшення нестаціонарних продажів, ми припускаємо це.

Таким чином, ви розумієте, наскільки цінна конкретна інформація про те, де знаходиться посилка в даний момент, і коли ви можете очікувати кур’єра у ваших дверях. Якщо ми пов’язамо цю ситуацію з реаліями ринку TSL, то виявиться, що таку інформацію неможливо переоцінити. І його значення не обмежується заспокоєнням нетерплячих відправників та одержувачів транспорту, але може принести помірну користь самій транспортній компанії.

Інформація – це гроші

Все більше транспортних компаній на європейському ринку розуміють важливість використання моніторингу транспортних засобів та вантажів у реальному часі. Швидко з’ясувалося, що, крім перевезення самих товарів, надання актуальної інформації про його статус одержувачам – це в основному одне з основних очікувань таких підприємств.

Кожна компанія хоче надати свої послуги найкращим чином, оскільки завойовує більше клієнтів – використання моніторингу в режимі реального часу – це дійсно простий метод зробити великий якісний крок у обслуговуванні клієнтів та завоювати його довіру. Нам не потрібно пояснювати, що завоювання довіри підрядника дуже часто є синонімом довгострокової ефективної співпраці.

Попросіть пропозицію

У багатьох випадках установка та активізація систем стеження – це не лише факультативна справа. Відстеження, тобто моніторинг розташування транспортних засобів та вантажів, законодавчо необхідне для деяких транспортних засобів, наприклад для транспортування палива, алкоголю чи тютюну. Ця вимога є наслідком так званого Закону про СЕНТ і полягає у обмеженні існування сірої зони торгівлі товарами, що підлягають акцизному збору. Так чи інакше, сучасні компанії, що пропонують транспортні послуги, не можуть побоюватися отримання інформації з GPS-систем, незалежно від того, чи це юридична вимога чи просто елемент ефективного маркетингу.

Крім того, все більш досвідчені та обізнані клієнти вимагають такого типу систем від транспортних компаній, правильно визнаючи, що якщо перевізник не боїться надавати замовнику постійну інформацію про те, як виконується послуга, це означає, що йому нічого приховувати. і працює відповідно до угоди. У будь-якому разі, у випадку сумнівів, саме телематичні системи можуть врешті вирішити суперечку – вони дозволяють перевірити, чи здійснювався транспорт відповідно до передбачених умов. Отже, встановлення таких рішень у транспортних засобах – це не лише піар та маркетингова діяльність, а й справжня безпека для самого власника парку. Тим більше, що сьогоднішня технологія робить це дуже просто.

Підвищення безпеки вантажу

Завдяки системам GPS та телематики, що їх використовують, транспортний засіб постійно знаходиться в контакті з базою. Експедитор може постійно перевіряти маршрут та хід водія, що дозволяє йому легко перевірити передбачуваний час доставки. Цей тип попереднього перегляду має вирішальне значення у випадку змін, що виникають навіть із дорожнього стану (рішення, які ви знайдете у пропозиції Ruptela, також надають доступ до інших корисних у цьому питанні деталей, таких як історія подорожі, швидкість руху автомобіля, рівень палива, та інші параметри та навіть дані про трафік та перегляд вулиць Google).

Поточну інформацію про стан транспортного засобу можна легко поділитись з іншими – завдяки цьому команда, яка готується до отримання товару, зможе постійно перевіряти себе, коли зможе очікувати їх приїзду. Це надійний спосіб заспокоїти нетерплячих клієнтів і доводячи їм, що все в порядку з транспортом.

Функціональність цього типу рішення не обмежується заспокоєнням клієнтів. Системи стеження за вантажем дозволяють набагато детальніше переглянути ситуацію на відстані. Завдяки їм ми дізнаємось не лише куди перевозиться товар у даний момент, а й у якому стані він знаходиться, чи не пошкоджений він чи не вкрадений. Це необхідно, наприклад, коли є стурбованість безпекою вантажу чи умовами його транспортування. Ruptela надає своїм клієнтам безліч варіантів. Один з них, дуже корисний при транспортуванні навіть їжі в холодних приміщеннях, – це моніторинг температури вантажу. Дані беруться безпосередньо з рефрижераторного напівпричепа або з додаткових датчиків. Якщо є відхилення від кодованих значень, система надішле негайне повідомлення і драйверу, і базі, і зробить це через різні канали на всякий випадок. Програмне забезпечення також дозволяє генерувати повідомлення про зміну температури під час транспортування – такий документ може бути цінним доповненням для замовника, але він також може ефективно спростувати звинувачення у можливих порушеннях з боку перевізника.

Для безпеки вантажу Ruptela також пропонує можливість контролю за відкриттям та закриттям дверей напівпричепа. Датчики, встановлені на ній, будуть фіксувати будь-який такий рух. У разі відкриття, водій або менеджер транспорту отримає електронне повідомлення, системне повідомлення або SMS.

Попросіть пропозицію

Телематика всередині компанії, тобто економія

Компанія, що використовує наші телематичні системи, оснащена потужним інструментом, який приносить користь не тільки в розмовах з підрядниками, але також може бути використаний у внутрішніх операціях. Складання статистичних даних та звітів, а також аналіз необхідних даних, пропонованих системою, повинні бути основою для будь-якого планувальника. Завдяки їм не тільки легше отримати клієнта, якому можна надати реальні дані, наприклад, про середній час доставки або суворе дотримання конкретних умов транспортування. Вони також будуть корисні в самому процесі планування робіт і маршрутів.

Коли через деякий час використання системи планувальник накопичить певний обсяг даних, він зможе легко зробити висновок про них, наприклад, які маршрути найкраще працюють у конкретний час року або які водії найкраще вміють обробляти певний тип навантаження. Однак слід пам’ятати, що працівник компанії повинен бути поінформований про моніторинг на своєму робочому місці. Тому кожен новий водій повинен знати про це перед тим, як відправлятися на перший маршрут.

Належне використання знань, що надаються при відстеженні транспортних засобів та вантажів, може спричинити конкретні зміни в касі компанії – звичайно, плюс! Телематичні системи були створені насамперед для оптимізації роботи транспортних компаній. Оптимізація проводиться завдяки даним. Вони дозволяють визначити найкращі способи виконання замовлення. Завдяки їм легше вибрати потрібний транспортний засіб та працівників, щоб його обслуговувати для певного навантаження. Це в свою чергу зменшує експлуатаційні витрати, але також приносить інші переваги. Важливим фактором, що впливає на відстеження транспортних засобів та вантажів, є безпека працівників та самого парку.

Це цінують страхові компанії, які пропонують знижки на придбання страховки для транспортних засобів, обладнаних таким видом рішення. Систематичне зниження витрат на обслуговування призводить до збільшення доходів компанії двома способами. По-перше, менші витрати дозволяють запропонувати нижчі ціни на послуги, і це робить компанію, що використовує стеження, більш конкурентоспроможною на ринку, що приваблює клієнтів. По-друге, оптимізація роботи зменшить кількість порожніх подорожей та заощадить час працівників, який можна використати для … наступних замовлень. Хоча самі системи відрізняються за своїми функціями – не кожен флот зрештою має однакові потреби – європейський ринок показує, що такі інвестиції окупляються мить.

На цьому етапі також варто зазначити, що системи стеження за допомогою GPS корисні не лише для автопарків. Все більше і більше різних типів підприємств переконуються в їх придатності і для менших мікроавтобусів, але і для особистих автомобілів компанії.

Ви хочете дізнатися більше? Натисніть тут і подивіться пробну версію!

4. Відсутність постійного моніторингу роботи водіїв та моніторингу витрат палива компанії

Ви керуєте транспортною компанією, і однією з ваших послуг є т. Зв спеціальні перевезення та своєчасні доставки? Ви прекрасно знаєте, що в цих випадках кожна хвилина враховується, а затримки можуть піддавати ваших клієнтів величезним простоєм у виробництві та фінансовим збиткам. Ось чому ваш Компанія потребує ефективного рішення для моніторингу маршрутів водіїв та постійного контролю за їхніми працівниками.

Програма TrustTrack допоможе вам, але також і пристрій FM-Tco4 HCV, підключений до цифрового тахографа. Пристрої такого типу постійно контролюють дані та надсилають їх до системи TrustTrack, завдяки якій ви можете отримувати всю інформацію в режимі реального часу без будь-яких обмежень. Програма автоматично аналізує робочий час водіїв, тому ви можете негайно реагувати на всі ситуації. У багатьох транспортних компаніях також є проблемою відсутність GPS-датчиків. Дійсно варто використовувати їх для того, щоб постійно та легко знаходити службові автомобілі, і таким чином мати можливість уникнути проблем, які можуть виникнути раптово.

Ви хочете комфортно та ефективно керувати щоденною роботою водіїв? Ви хочете тримати палець на пульсі та реагувати на будь-які збої, затримки та впроваджувати правильні рішення постійно? Використовуйте для цього програму TrustTrack, яка дозволить вам в режимі реального часу стежити за транспортними засобами, що належать до парку компанії, та дозволить легше керувати автопарком. Отримайте величезні заощадження часу та зробіть свою роботу ефективнішою завдяки спрощеному управлінню.

Платформа TrustTrack і регулярний моніторинг роботи водіїв допоможуть мінімізувати ризик виникнення проблем у компанії

Ви хочете мінімізувати ризик виникнення проблем у вашій транспортній компанії, краще керувати щоденною роботою керівника та працівників? Використовуйте зручну систему TrustTrack, щоб постійно реагувати на всі ситуації у вашій компанії, стежити за роботою водіїв та відпочинком, при цьому ніколи не втрачайте шансу взяти додаткові навантаження на маршрути. Плануйте завдання своїх водіїв щодня та стратегічно, і ви побачите, що такий спосіб управління працівниками матиме позитивний вплив на фінансову та організаційну ситуацію вашої транспортної компанії.

Ви хочете дізнатися більше? Натисніть тут і подивіться пробну версію!

Попросіть пропозицію